Izvēlne

Apbedīšanas pakalpojumi Daugavpilī

Sniedzam plašu rituālo pakalpojumu klāstu Daugavpilī, Līvānos, Krāslavā, Vabolē, Kalupē, Špoģos, Ilūkstē un Maltā. Visaptveroša bēru organizēšana, kas ietver visa veida palīdzību – no pirmās konsultācijas līdz atceres pasākuma sagatavošanai. Palīdzība jebkuru problēmu risināšanā saistībā ar apbedīšanas vietas izvēli un iegādi Daugavpils un novada kapsētās.

Kremācijas organizēšana, tai skaitā rituālu zāles pasūtīšana civilajam piemiņas brīdim, nepieciešamās atribūtikas sagatavošana, vietas iegāde kolumbārijā. Katafalka pārvadājumi, gan Daugavpils, gan rajona robežās. Jebkuri citi apbedīšanas pakalpojumi – dokumentu kārtošana, balzamēšana, mirušā nogādāšana morgā, apbedīšana.

Rituālie pakalpojumi Daugavpilī

RitualMirklis.lv

Rituālo pakalpojumu
cenas Daugavpilī

 • Bēres «Ekonomiskā Klase» 590.00€

  Koka zārks apvilkts ar audumu (gluds zīds, krāsa pēc izvēles), balts zīda pārvalks, satīna čības, krusts uz kapa, plāksne pie krusta, krājumu nogādāšana morgā, rituālais transports Daugavpilī (morgs - kapsēta).

 • Standarta Bēres No 850.00€

  Koka lakots zārks, stepēts atlasa spilvens, krusts uz kapa, plāksne - trafarets uz krusta, krājumu piegāde morgā, katafalks, apbedīšanas brigāde, kapsētā apbedīšanas laika un datuma saskaņošana, nesēju pakalpojumi.

 • Kremācija 500.00€

  Transports uz krematoriju, dokumentu noformēšana, laika un datuma saskaņošana, pelnu urna, nesēju pakalpojumi

 • Mirušā apbedīšana (vasaras periodā) 160.00€

  Kapa rakšana zārkam un mirušā apbedīšana uz jaunpiešķirtā kapsētas zemes gabala vasaras periodā (no 1. maija līdz 31. oktobrim)

 • Mirušā apbedīšana (ziemas periodā) 190.00€

  Kapa rakšana un mirušā apbedīšana jaunpiešķirtajā kapsētas zemes gabalā ziemā (no 1. novembra līdz 30. aprīlim)

Lai iegūtu precīzāku un papildu informāciju par apbedīšanas un rituālo pakalpojumu cenām, zvaniet pa diennakts tālruni +37124877333+37120507444 vai sazinieties ar mums jebkurā citā jums ērtā veidā.

Rituālie pakalpojumi Daugavpilī

Saņemt Konsultāciju

RitualMirklis.lv

Diennakts komunikācija

Mēs atbildēsim uz jebkuru jūs interesējošo jautājumu un sniegsim visu nepieciešamo informāciju cienīgām atvadām no jūsu mīļotā cilvēka. Jūs varat izvēlēties jebkuru ērtu veidu, kā sazināties ar mums.

Kontaktinformācija

Nosūtiet mums ziņu

  Noklikšķinot uz "Sūtīt izziņu" Jūs piekrītat personas datu apstrādei.


  Mūsu vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, analītikai, personalizēšanai. Sīkāka informācija